Fiyat: 5500
Ürün Kodu: 1762
Kategoriler: Define Cihazı

Define cihazı jeofinder plus altın ayrımlı define cihazını ister tek para aramak icin ister derin arama dedektörü olarakta amacınıza uygun kullanabilirsiniz.

Define cihazı jeofinder plus, altın ayrımlı define cihazı jeofinder plus, degerli, degerisiz altın ayrımını yapabilmektedir. Define cihazı jeofinder plus, yerin altındaki yapıları, mezar, oda, mahzen tünel gibi yapıları bulabilmektedir. Define cihazı jeofinder plus, degersiz kapama, derinlik hesaplama, sayısal ayrım ve otomatik toprak ayarı gibi bir cok özellige sahiptir. Define cihazı jeofinder plus, çift baslık ve çift ayrıma sahiptir. Define cihazı jeofinder plus, siz degerli müşterilerimiz magazamıza gelerek hem egitimini hemde testlerini yapabilir, diger modellerle karşılastırabilirsiniz. ASYA DEDEKTÖR TEKONLOJİ MERKEZİ

 

  İLETİSİM İCİN CİHAN BEY: 0532-387-16-35   0216-342-43-19 

 

AYNI ANDA  2 SİSTEM TEK CİHAZDA

1) GERÇEK CANLI 2 D  GRAFİK TESBİT ÖZELLİĞİ 

2) IP SAYISAL DEĞERDE  ARAMA ÖZELLİĞİ

İnanılmaz özellikler  jeo finder AZ PLUS Dedektör de bir arada...

 DEFİNE CİHAZI JEOFİNDER AZ PLUS, Sayın define  tutkunları  JEO FİNDER AZ PLUS TÜRKİYE DE İLK DEFA 2 sistem bir arada bulunan teknoloji harikası  bir cihaz  jeo finder AZ PLUS  aynı anda 2d olarak gerçek canlı grafiksel tespit ve ayrım özelliğine sahip olmasıdır.  Türkiyede ilk olan İKİNCİ EL JEOFİNDER AZ PLUS, bu özellik sayesinde 2d olarak toprak altındaki oda, mahzen, kuyu, tünel, altın, gümüş, bronz ve metallerin başlama ve bitiş noktalarının tam olarak en ve boylarını bulmanızı net olarak sağlamaktadır.  jeo finder AZ PLUS  IP SAYISAL DEĞER'DE ARAMA Özelliği sayesinde Türkiyede ilk olma özelliğine sahiptir. Bu sistemde cihaz sayısal değerde  metallerin tüm cinslerini ayrım ve analizini çok yüksek oranda yapabilmektedir. Jeo finder MARKASININ VİDEOSUNU MUTLAKA İZLEYİNİZ.

 DEFİNE CİHAZI JEOFİNDER AZ PLUS, Böylece dedektör sektöründeki dedektörler ile JEO FİNDER AZ  PLUS DEDEKTÖRÜN farkını daha iyi anlayacaksınız.jeo finder az plus 2 başlık olarak verilmektedir 26x32 ebatındaki beyaz su geçirmez başlıkla hem kayalık hem çalılık alanda size 1.5 metreya kadar gerçek garantili arama imkanı sunmaktadır.  jeo finder az plus özellikle derin aramalarda altın, gümüş bronz mezar odaları ve tünel girişleri aramalarında kullanılan  40x40 ebatındaki derin arama başlığı sayasinde 2 metre  net ve büyük eski gömülerde 3 ile 4 metre derinlere kadar tesbitler yapabilmektedir. jeo finder az plus ileri dedektör teknolojisi olarak ismi ve markası türkiye patent Enstitüsü  tarafından firmamız tarafından  tescillenmiştir. jeo finder az plus 3.5 TFT Renkli ekran olması arama menüsü kolaylığı derinlik hesaplama özelliği ve daha bir çok farklı özelliği bir arada bulundurması ile türkiye de ilk olma özelliğine sahiptir.

DEFİNE CİHAZI JEOFINDER AZ PLUS, Türkiye patent ensitütüsü tarafından firmamız adına ismi ve markası tescillidir. 

DEFİNE CİHAZI JEOFINDER AZ PLUS, Gerçek 2D Renli TFT ekran  görsellerini videolarını ve özelliklerini inceleyerek arazimizdeki veya ofisdeki deneme stantlarımızda test ederek  diğer marka modellerle arasındaki farkı gerçek anlamda görme imkanına sahip olabilirsiniz.

DEFİNE CİHAZI JEOFİNDER PLUS,  Aynı anda bütün metallerin cinslerine göre rekli 2d canlı grafik tesbit yapabilme en ve boylarını aynı anda anlamamızı sağlamaktadır.

DEFİNE CİHAZI JEOFİNDER AZ PLUS  IP özelligi sayesinde tek tuşta otamatik olarak tüm metallerin cinslerini sayısal değerde tesbit ve ayrım yapabilme özelligine sahip olmasıdır. Jeo finder az plus ile Değersiz metalleri kapatarak ister altın ister gümüş ve bronz aramalarında kullanım seçeneği ve imkanı sunmaktadır.

 DEFİNE CİHAZI JEOFİNDER PLUS, İster 2D renkli canlı grafik tesbit arama bölümünde olsun. İster IP sayısal  arama sisteminde olsun,  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir aynı zamanda yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir.

DEFİNE CİHAZI JEOFİNDER PLUS derinlik tesbit özelliği sayesinde bulunan yapının ve objenin ne kadar derinde olduğunu  renkli 2D TFT ekranında anlamamızı ve tesbit yapmamızı sağlamaktadır.   

Paket içeriği ; 
40x40 derin arama başlığı 
26x32 tek para ve kayalık, çalılık bölgede arama başlığı 
Define işaret kitabı 
Özel muhafazalı taşınabilir çanta  
Kulaklık
Lidyum Şarj aleti

 

 Çalışma sistemi ; 

1-      Frekansı 12.8 KHZ 

2-      7.4 volt 3400 MA 

3-      Tüketilen güç maksimum 370 MA 

4-      Şarj aleti doldurma süresi max. 4 saat 

5-      Şarj dolarken kırmızı dolunca yeşil 

6-      220 – 240 voltta şarj 50-60 HZ 

7-      Full kullanım süresi 8 saat 

8-      Standby kullanım süresi 20 saat 

9-      Arama hızı slow ( yavaş ) arama

10-  Yerden ( topraktan ) 5 ile 15 cm yukarıda arama yere paralel