Fiyat: 4900
Ürün Kodu: 1768
Kategoriler: Görüntülü Dedektör Fiyatları

Görüntülü dedektör fiyatları gold finder a3 altın ayrımlı derin arama cihazı gold finder a3 magazamıza gelerek egitmini ve arazide denemelerini yapabilirsiniz. Görüntülü dedektör fiyatları gold finder a3 ister kiralık ister satılık isterseniz ikinciel olarak satın alabilirsiniz. Görüntülü dedektör fiyatları gold finder a3 mezar oda mahzen tünel gibi yapılarıda bulabilmektedir.

 

 

1999 YILINDAN BERİ PROFOSYONEL HİZMET

HER ZAMAN HER YERDE KALİTE 1 NUMARA 

Görüntülü dedektör fiyatları Gold Finder A3 derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt gerçek derinliklere sahiptir.  Gold finder A3 

2 Mt ile 4 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri bulabilme özelliğine sahiptir.   Gold Finder A3 Aziz Bilişim Teknolojileri çıkartmış olduğu 2023 Dedektör  teknolojileri serilerinden biridir.   Gold finder A3  yarı Android Renkli 4,7 inç TFF ekran özelligi ve ara yüz tasarımı  7.4 Volt 3400  ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 3 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır. Deep Gold finder A3 üstün donanım özellikleri ve fiyatıyla  satın almanız için en iyi cihazdır.   Gold Finder A3 40x40 Derin arama başlığı sayesinde toprak altında bulduğu objeleri minerallerden etkilenmeden tespitlerini yapabilmektedir.

 


DİKKAT BİLGİLENDİRME YAZISI: Dedektör camiasında bazı kişiler ve sözde firmalar sattıkları cihazları olagan üstü göstererek yüksek fiyatlardan satmaktadırlar. Bu sözde firma ve kişiler başka firma ve cihazlarını karalayarak sürekli kötülemektedirler. Bu kişi ve firmalar sattıkları cihazların arazide düzgün çalışmadığından, sürekli her şeye sinyal vermesi sitelerinde yazılan ve videolarda anlatıldıgı gibi olmadıgından dolayı aşırı şikayet geldiginden, Bu kişi ve firmalar cihazlarını satarken ayrı bir evrak imzalatarak sorumluluk almadıkları görülmektedir. Bu yazı firmamızı arayan bir çok kullanıcı  müşteriler tarafından gelen yoğun şikayet üzerine yazılmıştır.

 

MAĞAZAMIZDAKİ 60 YAKIN FARKLI YERLİ VE YABANCI DEDEKTÖRLERİ İNCELEMEK İÇİN ALTAKİ LİNK'E TIKLAYINIZ.

 

İSTER_SATILIK İSTER_KİRALAMAK

İÇİN MAĞAZAMIZI TIKLAYINIZ 

 

 

Görüntülü dedektör fiyatları gold finder a3, Altın ayrım özelliği ; Gold Finder A3 dedektör  toprak ve kayaların içindeki işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarını tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir. 

Gold finder A3 bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu arayüz göstergesinde  sağ barlar sarı renkte farklı ses tonunda bize bildirmektedir aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır.  Gold finder A3 dedektör bulunan obje ve  parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 Mt. net 4 Mt ye kadar derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir.

 

Değerli metal ayrım özelliği ; Gold Finder A3 toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini tahmini derinliğini 4 Mt ye kadar tespit yapabilme özelliğine sahiptir. Gold Finder A3 altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir. Gold finder A3 aynı zamanda  2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir. Gold Finder A3 ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile 2 adım ileride olduğunu göreceksiniz.

 

  Gold Finder A3 altın arama dedektörü al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımları ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir.  Gold Finder A3 dedektör  değersiz demir türü metalleri sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yaptığınız metali 3 farklı şekilde size bildirmektedir.  Aynı zamanda isterseniz cihaz ayarları bölümünden değersiz metalleri kapatarak sadece altın ve değerli metal ve objeleri tespit etmeye ayarlayabilirsiniz.


 
 

   Gold Finder A3 dedektörü toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yapabilmektedir. İleri 2023 Dedektör Teknolojisi olan Gold Finder A3 Dedektör aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar.   Gold Finder A3 rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması 7 den 70 e herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği  gelecek zamanın teknolojisidir.

Mineral Ayrım Özelliği ;
 Gold Finder A3 Dedektörü her türlü arazi şartlarında çalışabilme özelliğine sahiptir.  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda  Gold Finder A3 altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir. Gold Finder A3 altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde zaman zaman biraz da olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir.

 

Hızlı Arama ; Gold Finder A3 diğer dünya dedektörlerinden ayıran özelliklerinden biri de fars bölümü yani hızlı arama hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. Hızlı arama özellikle adresine kargo ile cihaz alanların nasıl kullanabilirim ? düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. 

Gold Finder A3 cihazı hızlı aramada tek tuşla ayrıma geçer herhangi bir ayara gerek kalmadan değersiz demir yapılarına karşı cihaz kendini otomatik kapatarak sadece değerli  olan altın, tunç, gümüş ve karışım metal ve objeleri bulmanızı sağlar, böylece zaman kaybetmeden arama yapabilirsiniz.
Cihaz ayarları ; Gold Finder A3 derin arama dedektörü cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek yapabilirsiniz.

 

Diller ; Gold Finder A3 altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF ekran özelliği sayesinde İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş geçiniz.

 

Gold Finder A3 derin ayrımlı metal dedektörü toprak altında bulunan değerli altın objelerin, değerli parçaların, oda mezarların, tünel girişlerinin ve kuyuların ne kadar derinlikte olduğunu 4 metrelere kadar tespitlerini yaparak cihazın 4,7 inç TFF renkli ekran göstergesinden sizlere bildirmektedir. Gold Finder A3 dedektör derinlik hesaplama otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

 

11- Yedek Parçalar , Belgeler Ve Hizmetleri

     cihazın içinde                                 metal su geçirmez çanta.             sesi sadece sizin duymanız

 

     olan fatura ve kanuni                      ve 5 yıl sorunsuz                         videosu 20 saat telefon hizmeti.

 

      güvenli ptt kargo ile                    showroomlarımızda ücretsiz         modellerinden  istediğinizi test

İSTER_SATILIK İSTER_KİRALAMAK

İÇİN MAĞAZAMIZI TIKLAYINIZ 

Gold finder A3 dedektörü, isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık

 kiralık alma imkanına sahipsiniz. 

 Gold Finder A3 dedektörü satın almak yada kiralamak için 

İSTANBUL / ÜSKÜDAR ALTUNİZADE'deki MAĞAZAMIZDA 

deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. 

Ayrıca  MAĞAZAMIZA Gelen müşterilerimize  Gold finder A3 cihazın özelliklerini 

Dünyadaki diğer marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır.

 Gold finder A3 dedektörü satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak isterseniz

 P.T.T ÖDEMELİ kapınıza Kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra 

ödemesini yapabilirsiniz..