MİNELAB DEDEKTÖR GO FIND 60

1,00

Minelab Gofınd 60 Altın Arama Dedektörü- Minelab Dedektör Fiyatları. Minelab Go-Fınd 60 – Maksimum Tespit. Minelab Go-Fınd 60 İle Hergün Keşfet!

Açıklama

MİNELAB GOFIND 60 ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ- MİNELAB DEDEKTÖR FİYATLARI

MİNELAB GO-FIND 60 – MAKSİMUM tespit

Minelab Gofınd 60 Altın Arama Dedektörü- Minelab Dedektör Fiyatları. Minelab Go-Fınd 60 – Maksimum Tespit. Minelab Go-Fınd 60 İle Hergün Keşfet!

 

MİNELAB GO-FIND 60 ile hergün keşfet !

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN CİHAN BEY

telefon icon 0532 387 16 35 telefon icon 0216 342 43 19

whatsapp icon0532 387 16 35

MİNELAB GO-FIND 60 Çok geniş özellik yelpazesine sahip olan bu kolay kullanılabilir dedektörler özellikle aramıza yeni katılanlar için üretilmiştir. MİNELAB GO-FIND dedektörlerinin kuruluma ihtiyacı yoktur, rahat taşınabilir ve çok hafiftir.

MİNELAB GO-FIND 60 dedektör hafif ve portatiftir. MİNELAB GO-FIND 60 kolay kullanılabilir, uygun modu seçmek için basitçe FIND tuşuna basın ve tespite başlayın. Bütün aile için müthiş bir eğlence. Herkes BULABİLİR İster bozuk para, mücevher ya da hazine ara bütün bu keşifler ses & görsel uyarılarla ayaklarının altında. İşte bu kadar basit.

MİNELAB GO-FIND 60- 10-inç (25cm)suya dayanıklı başlık 5 Hassasiyet Seviyesi 5 Ses Seviyesi 5 Hazine Görüntüleme ışığı Arka ışık Noktasal Hedef Bluetooth MİNELAB Go-FIND 60 Özellikleri Ağırlık: 2.3 lbs (1Kg) Kazı küreği

Yeni 2015 MİNELAB GO-FIND Serisi içindeki en iyi Metal Dedektörü MİNELAB GO-FIND 60’dır, ileri seviyedeki elektronik ve mekanik özelliğe sahip benzersiz bir dedektördür. MİNELAB GO-FIND 20 ve 40’taki bütün özellikler model 60’da birleştirildi ve hatta daha fazlası! Bozuk para, altın, elmas yüzük ve altın ve gümüş mücevher, kalıntı ve değerli eserler, gömülü ve gizli hazineler bulunmaktadır, model minelab gofınd 60 diğer bir metal dedektörden daha fazlasıdır, daha önce gördüklerinize benzememektedir. Minelab gofınd 60, yarının teknolojisinin bugünkü halidir! Cihaz harika tespit, ayırışım ve ‘’ Çabuk Etki’’ için güçlü derin arama NewShape (yeni tasarım) özeliğine sahip 10 inçlik (25cm) tespit başlığı ile gelmektedir. Başlığı arazide, kumsalda ya da suda 2 feet (60cm) derinliğe kadar kullanın. Bütün kontroller elinizde, kullanımı kolay. Ne bulmak istiyorsanız tek bir parmağınızı kullanın, ayrıştırın ya da istenmeyen ‘’ çöp’’ hedefleri elimine edin, derinliği arttırın ya da azaltın, noktasal hedef tespiti yapın. Bulduklarınızın resmi ekranda görünür. Kazmadan önce hedefinizin ne olduğunu bilin. Bütün bu ve başka özellikler hafif, katlanabilir 22 inç (55cm) modern 2015 model metal dedektöründe bulunmaktadır. Güçlü, iyi tasarlanmış, küçük, taşıması kolaydır. Eski teknolojiye sahip ağır metal dedektörlere bağlı kalmak zorunda değilsin! Testlerden başarıyla geçmiş olup yeni başlayanlar ve deneyimli hazine avcıları için önerilmektedir. .

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN CİHAN BEY

telefon icon 0532 387 16 35 telefon icon 0216 342 43 19

whatsapp icon0532 387 16 35

Basitçe ayarla ve kullan. Hızlı Başlangıç Rehberi 1) Açın 2) Hazine için tespite başlayın! 3) Evet, işte bu kadar basit.

MİNELAB GOFIND YENİ ÖZELLİKLERİ: PRO APP; Bluetooth özelliği sayesinde GO-FIND 60 Smartphone Pro uygulamasına ücretsiz olarak bağlanır. (FREE). Pro App ile metal dedektörünüzü uzaktan kontrol edebilir, Google Maps (haritalar) üzerinde bulduklarınızı kaydedebilir, bozuk paraları tanımlayabilir, bilgilere göz atabilir, müzik dinleyebilir ve hatta daha fazlasını yapabilirsiniz. GO-FIND 60’ı çalıştırmak için Bluetooth özelliğini kullanmanıza gerek YOKTUR, kullanıcılar için eklenmiş bir özelliktir, ve ÜCRETSİZ olarak sizindir! Eğer cep telefonu kullanıyorsanız Smartphone özelliğini kullanabilirsiniz. Eğer emin değilseniz ya da herhangi bir yardıma gereksiniminiz var ise bizi ÜCRETSİZ arayabilirsiniz ve size yardımcı olabiliriz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir !

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“MİNELAB DEDEKTÖR GO FIND 60” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim
Arama