GARRETT GTI 2500 DEDEKTÖR FİYATLARI

4.500,00

Garrett gtı 2500 dedektör fiyatları altın ayrımlı define cihazı garrett 2500 çift baslıgı sayesinde hem derin hemde yüzey arama cihazıdır. Garrett gtı 2500 fiyatı siz degerli müşterilerimiz magazamıza gelerek hem egitimini hemde baska marka ve modelleri hem egitimini hemde testlerini yapabilirsiniz. ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİ MERKEZİ.

Açıklama

Garrett gtı 2500 dedektör fiyatları altın ayrımlı define cihazı garrett 2500 çift baslıgı sayesinde hem derin hemde yüzey arama cihazıdır. Garrett gtı 2500 fiyatı siz degerli müşterilerimiz magazamıza gelerek hem egitimini hemde baska marka ve modelleri hem egitimini hemde testlerini yapabilirsiniz. ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİ MERKEZİ.

GARRETT 2500 FİYATI, GARRETT GTI 2500 Altın Arama cihazı

PROFESYONEL ALTIN ARAMA CİHAZI EN SON YAZILIMLI ve EN ÇOK SATILAN GARRETT GTİ 2500 altın arama cihazıdır,

Ayrımlı Dedektör Sadece Altın Arama İmkanı, Tek Para ve Toplu Gömü Arama cihazı, Tek Parada Derinlik Göstergesi, Orjinal Amerikan Garrett Dedektör Bandrollü olarak satılır.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN CİHAN BEY

telefon icon 0532 387 16 35 telefon icon 0216 342 43 19

whatsapp icon0532 387 16 35

Garrett GTI 2500 dedektör fiyatı, amerikan üretimi define dedektörü 2000 yılının başından itibaren Türkiye’de definecilerin tarafından en çok tercih edilen cihazdır.

Garrett GTI 2500 dedektör fiyatı, altın arama cihazı amerikan garrett firmasının uzun yıllardır üretmiş olduğu ve profesyonel define avcıları tarafından en çok tercih edilen cihazıdır. Kolay kullanım özelliği ile amatörlere, geniş özellikleri ile profesyonellere hitap eden bir cihazdır.

Garrett GTI 2500 dedektör fiyatı, altın arama cihazı teknolojik açından en üst konumda olup dünyanın en çok satılan ürünlerinden biridir. AZİZ Dedektör olarak her zaman kaliteli ürünleri sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Garrett Gti 2500 modeli altın arama cihazı digital lcd ekrana sahiptir, tüm ayarlamaları bu ekran içindeki menülerden yapılmaktadır. Son derece ergonomik bir yapıya sahip olan GARRETT GTI 2500 arazide siz kullancıları kesinlikle yormaz. Otomatik toprak ayarı yapabilen son teknoloji ürün Garrett GTI 2500 aç ara sistemi ile kullanıcıya çok büyük kolaylık sağlar. Arazide diğer cihazların ugraştırdığı gibi toprak ayarı sıkıntısı yaşatmaz ve her toprak yapısını otomatik olarak algılayarak toprak ayarını yeniler. Ayrıca yalnızca GARRETT ALTIN ARAMA CİHAZINDA bulunan SINGLE FREKANS sistemi ile arama bobinin tamamı ile arama yapmanızı sağlayarak hedefi ıskalamaz

Garrett Gti 2500 dedektör fiyatı, altın arama cihazı 24 segment ile metal ayrımı yapabilme kabiliyetine sahiptir. Metalleri altın, gümüş, demir, bakır, nikel, bronz, teneke olarak birbirinden ayrıt edebilir. COINS, JEWELERY, RELİC, ZERO hazır arama programları ile kullanıcıya kolaylıklar sağlar. Ayrıca kullancıya ait CUSTOMarama programı ile yapılan tüm ayarlamaları ve değişiklikleri kaydetme özelliğine sahiptir. Yapılan tüm ayarlar bu programda cihaz tarafında otomatik olarak hafızaya alınarak tekrar kullanımda zaman kazandırır. ALL METALprogramı ile ayrımsız nokta aramalar yapabilirsiniz. Bu programda Gti 2500 ayrımlı programlara göre %30 daha derin arama imkanı sağlamaktadır. Hem otomatik olarak cihazınız toprak ayarını yapar, hemde kullanıcıya manuel olarak toprak ayarı yapma şansı sağlar

Garrett Gti 2500 dedektör fiyatı, define dedektörü ayrımı olarak kullanıcıya değiştirme ve ayarlama imkanı sunmaktadır. Garrett GTI 2500 altın arama cihazı ile arazide istemediğiniz metalleri red edebilir, istediğiniz metalleri algılamasını sağlayabilirsiniz ve bu değişiklikleri Custom programına kaydetme imkanı sağlar. . Metal ayrımlardaki 3 farklı ses tonları ile ekrana bakmadan ayrım yapma şansı sağlar. Sahil kenarlarında yapılan aramalarda tuz mineralerini elimine etme imkanı sağlayarak parazitsiz ve rahat bir şekilde aramanıza olan verir. Gece aramaları için ekran aydınlatması mevcuttur ve kulaklık kullanım imkanı ile gizli dinlemeler yapabilirsiniz.

Garrett Gti 2500 dedektör fiyatı profesyonel altın arama cihazı’ nın ekranında bulunan boyut ve derinlik göstergesi ile bulunan hedef hakkında yaklaşık olarak kullanıcıya bilgiler verir. Hedef derindemi yüzeydemi ve hedef küçükmü büyükmü şeklinde basit ve yararlı bir bilgi sağlar.

Garrett Gti 2500 8 adet AA 1.5 Volt pil ile çalışmaktadır. isteğe bağlı olarak şarjlı pil ile kullanılabilir

Garrett Gti 2500 profesyonel altın arama cihazı çok amaçlı kullanılabilen bir dedektördür. Opsiyonel olarak kullanılabilinen arama bobinleri ile her istege cevap verebilmektedir. İster ayrımlı aramalar, ister tek para aramaları, ister derin aramalar, istersenizde boşluk tespitleri yapabilirsiniz. En derin aramaları ve boşluk tespitlerini EAGLE EYE arama bobini ile yapabilirsiniz. EAGLE EYE arama bobini ile ayrımsız derin arama imkanı sağlar ayrıca küçük metallere arazide sinyal almazsınız yalnıca büyük toplu gömülerde ve boşluk tespitlerinde sinyaller alırsınız.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN CİHAN BEY

telefon icon 0532 387 16 35 telefon icon 0216 342 43 19

whatsapp icon0532 387 16 35

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ…

Satın Almak için LÜTFEN irtibata geçiniz…

0532 387 16 35 0216 342 43 19

Garrett GTI 2500 ile neler yapabilirsiniz?
Garrett Gti 2500, Metal, define, altın, sikke, tek para, derin, hazine arama işlemlerinde kullanabilirsiniz. Önemli olan konu cihazın kullanımı çok iyi bir şekilde öğrenmek. AZİZ Dedektör olarak bütün cihazlarımız için satış sonrası teknik destek verilmektedir. Firmamıza tarafından hazırlanan Türkçe tanıtım ve kullanım videomuz sayfamızın altında bulunmaktadır.

Firmamızda Garrett Gti 2500 altın arama cihazının kullanımı ile ilgil bilgiler kullanıcıya detaylı olarak anlatılır. Ayrıca Türkçe kullanım klavuzu, basit kullanım klavuzu, Türkçe CD, garanti belegesi ve faturası verilmektedir.

GARRETT GTI 2500 Altın arama cihazının temel Özellikleri

Garrett Gti 2500,Toprak altındaki hedefin grafiksel görüntüsü (GTI) toprak altındaki hedefin gerçek ebatını ve derinliğini gösterir.

Garrett Gti 2500, Toprak altındaki hedefin Grafiksel Analizi™ (GTA) hedefin iletkenliğini tanımlar.

Garrett Gti 2500, Doğru Dijital Sinyal İşlemcisi (DSP) metal ayrımını en mükemmel şekilde yapar.

Garrett Gti 2500,Tarama özelliği Arama başlığının süpürme hızına bağlı olarak kıymetli metalin sinyallerini en uygun hale getirir.

Garrett Gti 2500 Toprak Ayarı: otomatiktir ve manuel de ayarlanabilir.

Garrett Gti 2500 Bütün Metaller, Hareketsiz Derin arama Modu: Toprak altındaki hedefin tam üzerinde gezinmenize olanak sağlar.

Kullanıcı tarafından ayarlanabilen Ses, Eşik sesi, Ton, Hassasiyet, Değersiz Metal Ayırma Özelliği

Garrett Gti 2500 Tuz Eleme: Kumsalda ıslak tuzun neden olduğu parazitlenmeyi önler.

Garrett Gti 2500 Batarya sırtlığı: Uzun aramalarda dedektörün ağırlığını minimuma indirir.

Garrett Gti 2500 Hızlı Arama Toprak Ayarı Tüm Metal Modu içindir.

Yüzey Eliminasyonu: Yüzeye yakın değersiz metalleri elimine ederek aramayı kolaylaştırır.

Garrett Gti 2500 LCD Arka ışık: daha iyi görünürlük için LCD ekranı aydınlatır.

Harici Hoparlör ve Kulaklık Jakı: 1/4″ ölçüsünde

Garrett Gti 2500 Tek Para Uyarısı için Zil Sesi: iletkenliği yüksek hedefler için Garrett uyarı sinyali

Garrett Gti 2500 Son Modu Değiştirme: Tüm –Metal’den en son kullanılmış olan metal ayırma moduna geçiş

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN CİHAN BEY

telefon icon 0532 387 16 35 telefon icon 0216 342 43 19

whatsapp icon0532 387 16 35

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“GARRETT GTI 2500 DEDEKTÖR FİYATLARI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim
Arama