SATILIK DEDEKTÖRLER JEOSONAR 2D

3.500,00

Satılık dedektör jeosonar 2d altın ayrımlı define cihazı ister satılık ister kiralık isterseniz ikinciel olarak alabilirsiniz. Kiralık jeosonar 2d altın cihazı degerli-degersiz ve altın gibi metalleri bulup ayrımını yapabilmektedir. Kiralık dedektör jeosonar 2d derinlik hesaplama bosluk bulma gibi bir cok ozellige sahiptir. Kiralık dedektör jeosonar 2d siz degerli müşterilerimiz magazamıza gelerek egitimini ve karsılastırmalarını yapabilirsiniz.

Açıklama

Kiralık dedektör jeosonar 2d altın ayrımlı define cihazı ister satılık ister kiralık isterseniz ikinciel olarak alabilirsiniz. Kiralık jeosonar 2d altın cihazı degerli-degersiz ve altın gibi metalleri bulup ayrımını yapabilmektedir. Kiralık dedektör jeosonar 2d derinlik hesaplama bosluk bulma gibi bir cok ozellige sahiptir. Kiralık dedektör jeosonar 2d siz degerli müşterilerimiz magazamıza gelerek egitimini ve karsılastırmalarını yapabilirsiniz.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0532 387 16 35 telefon icon 0216 342 43 19

whatsapp icon0532 387 16 35

SATILIK DEDEKTÖRLER, JEOSONAR 2D, Sistem amatör veya profesyonel her kesimden kullanıcının yıllardır hayalini süsleyen, ileri teknoloji ile donatılan, tüketicinin tüm beklentilerine cevap verebilen çok özel bir dedektör.

36×44 cm ebatındaki Genel Arama Anteni ile benzersiz bir derinliğe sahip olan bu sistem, metal tespit özelliğinin yanı sıra mağara, mahzen, tünel ve yer altı şehri gibi boşluk tespiti de yapabilme yeteneğine sahiptir. Üstün metal ayırım özelliği ve gerçek zamanlı 2D hedef sinyal grafiği verebilen sonuç ekranı ile kendi sınıfında rakipsiz bir dedektördür.

SATILIK DEDEKTÖRLER, Jeosonar 2d, Renkli büyük ekranı (5,7”), zemin tanımlama, metal ayırımlarındaki yüksek doğruluk, hedef sinyal şekil ilişkisi kurabilen üstün yazılımı, hedefin çap ve derinliğini renkli grafikler ile görüntüleyen hedef rapor ekranı ile bu muhteşem teknoloji showroomlarımızda Makro Teknoloji güvencesiyle sizleri bekliyor.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0532 387 16 35 telefon icon 0216 342 43 19

whatsapp icon0532 387 16 35

ARAMA BAŞLIKLARI
Standart olarak Genel Arama Anteni’ne sahip SATILIK JEOSONAR 2D Sistem kullanıcının isteğine bağlı olarak (opsiyonel) Derin Arama Anteni ile de kullanılabilmektedir. 36×44 cm ebatlarındaki Genel Arama Anteni ile hem yüzey hem de derin aramalarda mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Genel Arama Anteni’nin metal ve boşluk hedefleri benzersiz derinlik tespit edebilmesi sayesinde; kimsenin daha önce araştırma yapamadığı derinliklerdeki hazineleri keşfetmenin heyecanını yaşayacaksınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“SATILIK DEDEKTÖRLER JEOSONAR 2D” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim
Arama