İndirim!

Görüntülü Yeraltı Radari Mala Gpr

6.000,00

Görüntülü yeraltı radarı mala gpr, dünyanin en iyi yeraltı görüntüleme cihazıdır. Görüntülü yeraltı radarı mala gpr, zemin etüt cihazı olup arkeolojik alanlarda kendini kanıtlamıs ( mısır pramitleri, göbekli tepe vs) gibi alanlarda kullanılan en iyi modeldir.

Açıklama

Görüntülü Yeraltı Radari Mala Gpr

Görüntülü yeraltı radarı Mala Gpr, yerin altındaki yapıları, mezar, oda, tünel ve kabloları cok rahat bir şekilde bulmanızı saglar. Yeraltı görüntüleme cihazı mala gpr, siz degerli müşterilerimiz zemin etüt çalısması yaptırmak için bizi aramanız yeterli. Görüntülü yeraltı radarı mala gpr, 8 ile 10 metre derinlige sahip olup düz alanlarda oldukca başırılı ve dünyanin en iyi gpr modelidir.
Görüntülü yeraltı radarı mala gpr, siz degerli müşterilerimiz mağazamıza gelip egitimlerini ve baska yeraltı radarı modelleri ile kıyaslama yapabilirsiniz.
NOT: Görüntülü yeraltı radarı mala gpr, günlük olarak kira bedeli şehirin uzaklıgına nokta sayısına göre ücret fark etmektedir.
 GÖRÜNTÜLÜ YERALTI RADARI MALA GPR İLE ŞİRKETİMİZİN YAPTIĞI ÇALISMAKLAR
 ZEMİN ETÜT ÇALISMASI
ARKEOLOJİ YER ÇALISMASI
HAVA ALANLARI
BORU HATLARI
HAZİNE ARAMALARI
BELEDİYE KABLO TESPİT CALIŞMALARI
MERMER SAHALARINDA OLUŞMUŞ ÇATLAKLAR
TOPRAKALTINDA OLUSMUS OLAN MEZAR, ODA VE TÜNELLER
20190625 162613%20(1)
Yeraltı radarı Mala Easy Locator GPR,  sistemleri ürün yapılan çalışmaları benzersiz katkı, piyasadaki hizmet tespiti için kullanılabilen en geniş GPR anten bant genişliğine sahip MALÅ Easy Locator Pro Wide Range HDR GPR’ye ulaştı. Hem tek bir çözümde hem sığ hem de derin hedefler için ultra hızlı eşzamanlı yüksek çözünürlüklü veri toplama özelliğine sahip 80-950 MHz’lik etkin bant genişliği, anketleri ve daha derin araştırmaları tam anlamıyla çığır açan yeni bir seviyeye taşıyor. Pro Cart’ı işlemek için yeni ve kolay Yeniden tasarlanan EL Pro Cart, geliştirilmiş stabilizeye, katlama mekaniğine ve tamamen kapsüllenmiş tekerlek eksenine monte edilmiş enkodere sahiptir. Yeni pil bölmesi tamamen mekanik olarak yeniden tasarlanmıştır, daha yumuşak kullanım ve daha fazla pil alanı sağlar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Görüntülü Yeraltı Radari Mala Gpr” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim
Arama