Ekranlı Dedektör Jeofinder Az Plus

14.000,00

Ekranlı dedektör Jeofinder Az plus, derin arama dedektörü çift başlıklı çift sistemli hem yüzey arama hem de derin arama dedektörüdür.

Ekranlı dedektör,  jeofinder az plus,  otomatik toprak ayarı, derinlik hesaplama, boşluk bulma, minerali eleme, değersiz kapama gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Kategoriler:

Açıklama

Ekranlı Dedektör Jeofinder AZ Plus

Ekranlı dedektör Jeofinder az Plus, altın dedektörü çift sistem, çift baslıklı derin arama cihazıdır. Ekranlı dedektör jeofinder az plus, canlı grafik ve sayılsal IP sistemi arama seçenekleri mevcuttur.

Ekranlı dedektör jeofinde az plus, toprak ve kayada ki mezar odalarını, tünelleri, mahzenleri bulabilir ve aynı zaman da kayada ki kasaları rahatca bulmanızı saglar. Görüntülü dedektör, Jeofinde az plus, buldugunuz metal ve boşluklarını derinliklerini hesaplayabilir ve ekranda altın, bakır, gümüş, bronz,tunç gibi metalleri ayırabilir.

jeofinder-a-z-plus-ikinci-el-metal-altin-dedektoru_11zon

ekranlı dedektör,  Jeofinder A-Z Plus‘ı aldığınızda size derin arama başlığı ile birlikte 2 başlık verilir. Ekranlı dedektör Jeofinder A-Z Plus profesyoneller ve yeni başlayanlar için mükemmel özelliklerde olup kullanımı son derece pratik derin arama ve tek para cihazıdır. Jeofinder A-Z Plus dedektörünü stantlarımızda veya arazide test etmeden hiçbir cihaza karar vermeyin.

Ekranlı dedektör,  Jeofinder A-Z Plus Türkiye’ de ilk defa 2 sistemi bir arada bulunan teknoloji harikası bir cihazdır. Jeofinder A-Z Plus aynı anda 2D olarak gerçek, canlı grafiksel tespit ve ayrım özelliğine sahiptir.

Görüntülü ekranlı dedektör, Jeofinder A-Z Plus Türkiye’de ilk olan bu özellik sayesinde 2D olarak toprak altındaki oda, mahzen, kuyu, tünel, altın, gümüş, bronz ve metallerin başlama ve bitiş noktalarını tam olarak en ve boylarını bulmanızı net olarak sağlamaktadır.

jeofinder-a-z-plus-ikinci-el-metal-altin-dedektoru-metal-dedektörü_11zon

JEOFİNDER A-Z PLUS İKİNCİ EL ALTIN DEDEKTÖRÜ

Ekranlı görüntülü dedektör, Jeofinder A-Z Plus; IP sayısal değerde arama özelliği sayesinde Türkiye’de ilk olma özelliğine sahiptir. Bu sistemde cihaz sayısal değerde metallerin tüm cinslerini ayrım ve analizini çok yüksek oranda yapabilmektedir.

Jeofinder A-Z Plus dedektör markasının videosunu mutlaka izleyiniz. Böylece dedektör sektöründeki dedektörler ile Jeofinder A-Z Plus dedektörün farkını daha iyi anlayacaksınız. İkinci el Jeofinder A-Z Plus 2 başlık olarak verilmektedir

ekranlı dedektör, jeofinder A-Z Plus Türkiye Patent Ensitütüsü tarafından firmamız adına ismi ve markası tescillidir. ekranlı dedektör,  A-Z Plus; gerçek 2D renkli TFT ekran görsellerini, videolarını ve özelliklerini inceleyerek arazimizdeki veya ofisimizdeki deneme stantlarımızda test ederek diğer marka modellerle arasındaki farkı gerçek anlamda görüp deneyimleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ekranlı dedektör jeofinder A-Z Plus; aynı anda bütün metallerin cinslerine göre renkli 2D canlı grafik tespit edebilme en ve boylarını aynı anda anlamamızı sağlamaktadır. İkinci el dedektör Jeofinder A-Z Plus IP özelliği sayesinde tek tuşta otomatik olarak tüm metallerin cinslerini sayısal değerde tespit ve ayrım yapabilme özelliğine sahiptir.

jeofinder-a-z-plus-ikinci-el-metal-altin-dedektoru-fiyatı_11zon

Ekranlı dedektör, Jeofinder A-Z Plus ile değersiz metalleri kapatarak ister altın isterseniz gümüş ve bronz aramalarında kullanım seçeneği ve imkanı sağlamaktadır.

Ekranlı  dedektör Jeofinder A-Z Plus İster 2D renkli canlı grafik tespit arama bölümünde olsun isterse IP sayısal arama sisteminde olsun, özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir, aynı zamanda yoğun maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir.

Ekranlı dedektör Jeofinder A-Z Plus derinlik tespit özelliği sayesinde bulunan yapının ve objenin ne kadar derinde olduğunu renkli 2D TFT ekranında anlamamızı ve tespit yapmamızı sağlamaktadır.

Paket İçeriği

 • 40×40 derin arama başlığı
 • 26×32 tek para ve kayalık, çalılık bölgede arama başlığı
 • Define işaret kitabı
 • Özel muhafazalı taşınabilir çanta
 • Kulaklık
 • Lityum Şarj aleti
 • Çalışma Sistemi

Özellikler

 • Frekansı 12.8 KHZ
 • 4 volt 3400 MA
 • Tüketilen güç maksimum 370 MA
 • Şarj aleti doldurma süresi max. 4 saat
 • Şarj dolarken kırmızı dolunca yeşil
 • 220 – 240 voltta şarj 50-60 HZ
 • Full kullanım süresi 8 saat
 • Standby kullanım süresi 20 saat
 • Arama hızı slow ( yavaş ) arama
 • Yerden ( topraktan ) 5 ile 15 cm yukarıda arama yere paralel
 • Bütün ürünlerimizin isim tescil ve marka hakları firmamız tarafından tescillenmiştir.

İkinci El Dedektör veya Kiralık Dedektör ilanlarımızı da inceleyebilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ YERALTI RADARIN’dan Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ekranlı Dedektör Jeofinder Az Plus” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim
Arama