İkinciel Dedektör Deephunter 2021

1,00

İkinciel dedektör deephunter, derin ve yüzey arama cihazı, yerin altındaki obje, sikke ve yapıları, mezar, oda, mahzen, tünel gibi bulmanızı saglar, İkinciel deephunter dedektör, derinlik hesaplama, boşluk bulma gibi bir cok özelligi vardir. İkinciel dedektör makro deephunter, siz degerli müşterilerimiz magazamıza gelerek 40 farklı ikinciel dedektör modelini satın alabilir yada kiralabilirsiniz.

Kategoriler:

Açıklama

İkinciel Dedektör Deephunter

İkinciel  dedektör deephunter, derin arama dedektörü, 4 baslıgı sayesinde hem derin arama hem de yüzey arama cihazıdır. İkinciel deephunter dedektör, renkli ekranı, gercek 2d görüntüsü ve derinlik hesaplama özelligi ile kullanıcıların memnun kaldıgı profesyonel modellerden birisidir. İkinciel deephunter dedektör, siz degerli müşterilerimiz magazamıza gelerek hem egitimini, hem de 40 farklı ikinciel modellerini karşılastırabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 342 58 59

 Tıkla Ara : 0532 387 16 35

İkinciel Dedektör Deephunter

İkinciel Deep hunter dedektör, Bu modda sallamasız olarak (non-motion) kullanılan T44 standart arama başlığı (36 x 44 cm) ile diğer detektörlerle daha önceden taranmış bölgelerde bulunamamış olan defineleri ve hazineleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla derinlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan T100 opsiyonel büyük arama başlığı (60 x 100 cm) ile de daha büyük hedefleri inanılmaz derinliklerden mezar odalarını ve tünel girişlerini tespit etme olanağı bulabilirsiniz.

deephunter%202.el
İkinciel dedektör Deephunter, cihazın tüm  modları amatör ya da profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmış pratik ara yüzlere sahiptir. Bu ara yüzler sayesinde deephunter tespit ettiğiniz hedefin 3D grafiğini hem de metalin cinsini ve derinliğini ekranda görebilirsiniz.
NOT: ALDIGINIZ ÜRÜNLERE 1 YIL FİRMA GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“İkinciel Dedektör Deephunter 2021” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim
Arama