İndirim!

Altın Arama Cihazı A5 Plus Dedektör

8.900,00

Altın arama cihazı a5 plus dedektör, derin arama yüzey arama cihazıdır. görüntülü altın arama cihazı a5 plus,  altın, bakır, gümüş gibi metallerin ayrımını yapabilmektedir ve ayni zaman da toprakaltındaki mezar, oda, mahzen, tünel gibi yapıları bulabilrsiniz. Altın arama cihazı a5 plus, siz değerli müşterilermiz mağazamıza gelerek hem egitimini hemde testlerini yapabilirsiniz.

Kategoriler:

Açıklama

Altın arama cihazı a5 plus dedektör, derin arama dedektörü olup aynı zaman da çift başlıgı ve çift sistem olması ile yüzey arama cihazıdır. Altın arama cihazı a5 plus dedektör, yerin altındaki yapıları, boşluk, oda, mezar ve kaya içindeki kasaları kolayca bulmanızı sağlar.
Altın arama cihazı a5 plus dedektör, siz değerli müşterilerimiz magazamıza gelerek hem denemelerini hemde testlerini yapıp 4o farklı kiralık dedektör, 10 farklı yeraltı radarını ve alan tarama modellerimizi ister satılık ister kiralık alabilirsiniz.

a5%20dedekt%C3%B6rrr

A5 dedektör, derin altın ve define arama dedektörü 2,5-3 Mt. derinliklere sahiptir. A5 plus Türkçe dili dışında dünya dillerine göre tasarım ve üretim yapılmaktadır. A5 plus 2,5-3 mt derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri kapatılmış kuyuları bulabilme özelliğine sahiptir.

a5%201
A5 dedektör derin arama dedektörü  41×48 büyük arama başlığı ile 4 Metrelere kadar derinlerdeki yapılmış olan yapıları ve gömülmüş olan metal içerikli objeleri bulabilme özelliği vardır. A5 plus Aziz Bilişim Teknolojilerinin  çıkartmış olduğu 2023 Dedektör teknolojileri serilerinden biridir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Altın Arama Cihazı A5 Plus Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim
Arama