SATILIK DEDEKTÖRLER GARRETT GTI 2500

4.500,00

Satılık Dedektörler, Garrett 2500 Gtı, Altın Arama Dedektörü Olan Garrett 2500 Gtı, Hem Yüzeysel Hemde Derin Arama Dedektörüdür. Define Dedektörü, Garrett 2500 Gtı, Ayrımda Degerli, Degersiz Ve Altın Ayrımını Yapabilmektedir. Define Cihazı Garrett 2500 Gtı, Degersizi Kapama Ve Çift Başlığı Sayesinde Yüzeydeki Tek Paraları Ve Derindeki Metalleri Bulmanızı Saglar. Ekranlı Dedektör Garrett 2500 Gtı, Siz Degerli Müşterilerimiz Mağzamız Olan Asya Dedektör Teknoloji Merkezine Gelerek Hem Egitimini Hemde Yerli Ve Yabancı 70 Farklı Dedektör, 15 Farklı Yeraltı Görüntüleme Radarı Ve 15 Farklı Alan Tarama Modellerini Görebilirsiniz. Altın Arama Cihazı, Garret 2500 Gtı, Kapıda Kontollü Teslim Acıp Bakıp Kontrol Ederek Alabilirsiniz Yada Kredi Kartı İle Taksit Secenegi İle Alabilirsiniz.

Açıklama

SATILIK DEDEKTÖRLER, GARRETT 2500 GTI, ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ OLAN GARRETT 2500 GTI, HEM YÜZEYSEL HEMDE DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜDÜR. DEFİNE DEDEKTÖRÜ, GARRETT 2500 GTI, AYRIMDA DEGERLİ, DEGERSİZ VE ALTIN AYRIMINI YAPABİLMEKTEDİR. DEFİNE CİHAZI GARRETT 2500 GTI, DEGERSİZİ KAPAMA VE ÇİFT BAŞLIĞI SAYESİNDE YÜZEYDEKİ TEK PARALARI VE DERİNDEKİ METALLERİ BULMANIZI SAGLAR. EKRANLI DEDEKTÖR GARRETT 2500 GTI, SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZ MAĞZAMIZ OLAN ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİ MERKEZİNE GELEREK HEM EGİTİMİNİ HEMDE YERLİ VE YABANCI 70 FARKLI DEDEKTÖR, 15 FARKLI YERALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI VE 15 FARKLI ALAN TARAMA MODELLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ. ALTIN ARAMA CİHAZI, GARRET 2500 GTI, KAPIDA KONTOLLÜ TESLİM ACIP BAKIP KONTROL EDEREK ALABİLİRSİNİZ YADA KREDİ KARTI İLE TAKSİT SECENEGİ İLE ALABİLİRSİNİZ.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0532 387 16 35 telefon icon 0216 342 43 19

whatsapp icon0532 387 16 35

SATILIK DEDEKTÖRLER, GARRETT 2500 DEDEKTÖR, arazide diğer dedektörlerin ugraştırdığı gibi toprak ayarı sıkıntısı yaşatmaz ve her toprak yapısını otomatik olarak algılayarak toprak ayarını yeniler. Ayrıcayalnızca GARRETT dedektörlerde bulunan SINGLE FREKANS sistemi ile arama bobinin tamamı ile arama yapmanızı sağlayarak hedefi ıskalamaz. SATILIK GARRETT GTI 2500 define dedektörü 24 segment ile metal ayrımı yapabilme kabiliyetine sahiptir. Satılık Dedektör Garrett Metalleri altın gümüş demir bakır nikel bronz teneke olarak birbirinden ayrıt edebilir SATILIK GARRETT GTI 2500 define dedektörü teknolojik açından en üst konumda olup dünyanın en çok satılan dedektörlerinden biridir. Garrett GTI 2500 model dedektör digital lcd ekrana sahiptir, tüm ayarlamaları bu ekran içindeki menülerden yapılmaktadır. Son derece ergonomik bir yapıya sahip olan GARRETT GTI 2500 dedektör arazide siz kullancıları kesinlikle yormaz. Otomatik toprak ayarı yapabilen son teknoloji ürün Garrett GTI 2500 aç ara sistemi ile kullanıcıya çok büyük kolaylık sağlar. Arazide diğer dedektörlerin ugraştırdığı gibi toprak ayarı sıkıntısı yaşatmaz ve her toprak yapısını otomatik olarak algılayarak toprak ayarını yeniler. Ayrıca yalnızca GARRETT dedektörlerde bulunan SINGLE FREKANS sistemi ile arama bobinin tamamı ile arama yapmanızı sağlayarak hedefi ıskalamaz

SATILIK DEDEKTÖRLER, GARRETT 2500 DEDEKTÖR, define dedektörü 24 ile metal ayrımı yapabilme kabiliyetine sahiptir. Metalleri altın gümüş demir bakır nikel bronz teneke olarak birbirinden ayrıt edebilir. COINS, JEWELERY, RELİC, ZERO hazır arama programları ile kullancıya kolaylıklar sağlar. Ayrıca kullancıya ait CUSTOM arama programı ile yapılan tüm ayarlamaları ve değişiklikleri kaydetme özelliğine sahiptir. Yapılan tüm ayarlar bu programda cihaz tarafında otomatik olarak hafızaya alınarak tekrar kullanımda zaman kazandırır. ALL METAL programı ile ayrımsız nokta aramalar yapabilirsiniz. Bu programda GTI2500 ayrımlı programlara göre %30 daha derin arama imkanı sağlamaktadır. Hem otomatik olarak cihazınız toprak ayarını yapar, hemde kullanıcıya manuel olarak toprak ayarı yapma şansı sağlar SATILIK GARRETT GTI 2500 define dedektörü metal ayrımı olarak kullanıcıya değiştirme ve ayarlama imkanı sunmaktadır. GARRETT 2500 DEDEKTÖR, dedektör ile arazide istemediğiniz metalleri red edebilir, istediğiniz metalleri algılamasını sağlayabilirsiniz ve bu değişiklikleri Custom programına kaydetme imkanı sağlar. . Metal ayrımlardaki 3 farklı ses tonları ile ekrana bakmadan ayrım yapma şansı sağlar. Sahil kenarlarında yapılan aramalarda tuz mineralerini elimine etme imkanı sağlayarak parazitsiz ve rahat bir şekilde aramanıza olan verir. Gece aramaları için ekran aydınlatması mevcuttur ve kulaklık kullanım imkanı ile gizli dinlemeler yapabilirsini GARRETT 2500 DEDEKTÖR, profesyonel dedektör 8 adet AA 1.5 Volt pil ile çalışmaktadır. isteğe bağlı olarak şarjlı pil ile kullanılabilir Garrett GTI 2500 kullanımı ile ilgil bilgiler kullanıcıya detaylı olarak anlatılır. Ayrıca Türkçe kullanım klavuzu, basit kullanım klavuzu, Türkçe CD, garanti belegesi ve faturası verilmektedir.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0532 387 16 35 telefon icon 0216 342 43 19

whatsapp icon0532 387 16 35

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“SATILIK DEDEKTÖRLER GARRETT GTI 2500” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim
Arama