Ekranlı Dedektör A6 Plus

21.000,00

Ekranlı dedektör a6 plus, otomatık toprak ayarı, ayrım, derinlik hesaplama ve 2 mt net, maximum 4 mt derin arama cihazıdır. Ekranlı dedektör a6 plus, yerin altındaki altın, bakır, bronz, tunc gibi metallerin ayrını yapabilir ve yerin altındaki oda, mezar, tünel gibi yapıları bulamanızı saglar.

Kategoriler:

Açıklama

Ekranlı dedektör a6 plus, derin arama cihazı ve aynı zaman da yüzey arama dedektörüdür. Ekranlı Dedektör a6 plus, yerin altındaki altın, bakır, gümüş, bronz ve yapıları mezar, oda, mahzen, tünel gibi rahatlıkla bulmanızı saglar,
Ekranlı dedektör a6 plus, otomatik zemin ayarı, derinlik hesaplama, degersiz kapama ve bir cok ozellige sahiptir. Ekranlı dedektör a6 plus, siz değerli müşterilermiz mağazamıza gelerek hem egitim ve testlerini yapabilir kiralık dedektör kiralayabilirsiniz. Ekranlı dedektör a6 plus, kiralık toprakaltı radarları gibi modellerimizi magazamızda ister satılık ister kiralık alabilirsiniz.

a6%20plus%204

Ekranlı dedektör a6 plus, Define işaretleri olan bölgelerdeki hazineleri A6 plus altın define dedektörü fiyatıyla ve 3 FARKLI 7-Khz, 14-Khz, 20-Khz bobin tasarımı ve 2 farklı sistem üzerine tasarlanmıştır. Tarihi kale ve define işaretleri  yapılmış gömülü hazine sandıklarını A6 PLUS dedektör daha net ayrım hem de büyük parçalarda çok daha derinlerden değerli arkeolojik kalıntılarını altın parçalarını bulabilme özelliklerine sahiptir. A6 PLUS HIZLI ARAMA VE SLOW ARAMA özelliği sayesinde yeni başlayanlar ve PROFESYONEL arama yapan maceracı definecilerin ilk tercihi olacaktır.

a6%20plus%208

Ekranlı dedektör a6 plus, Görüntülü yeraltı radarı YOUTUBE kanallarından yüzlerce dedektör videoları ve define işaretleri videolarını izleyebilirsiniz. 21 yıllık tecrübenin ürünü olan A6 Plus renkli 2D Canlı ekranlı derin define dedektörü eski sistem sıradan basit dedektörler ile karıştırmayınız. A6 Plus dedektörün fiyatı ve özelliklerini deneyip test etmeden herhangi bir ekranlı dedektör almanızı tavsiye etmeyiz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ekranlı Dedektör A6 Plus” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim
Arama