DEFİNE İŞARETLERİ

DEFİNEDE KUŞ İŞARETİ NE ANLAMA GELİR?

DEFINEDE-KUS-ISARETI-NE-ANLAMA-GELIR-DEFİNE-İŞARETLERİ-KİRALIK-YERALTI-RADARI-FİYATLARI


Define İşaretleri Kuş, Define altın, para veya kıymetli eşyaların toprak altıda saklandığı yere verilen addır. Define bir çok şekilde gömü yapılarak saklanır. Ama bazı maddeler zaman geçtikçe gaza dönüşür, altın hariç. Altın orjinalliğini korur ve çürümez.

Günümüzde bir çok define bulunmuştur. Bunlar günümüz teknolojisi ile bulunan, kimi ise işaretler sayesinde bulunan hazinelerdir. Bu işaretler sayesinde daha çok hazine bulunmuştur. Çünkü işaretler gömünün tam olarak nerede olduğunu gösterir. Yine de her gördüğümüz işareti gömü olarak görmeyin. Bazen işaretler de yanıltabilir. Bunun için iyi araştırma yapılmalı ve ona göre hazine yeri kazılmalıdır.

Bilindiği gibi definecilik de işaretler çok önemlidir. Bunun için hangi işaretin ne anlama geldiğini iyi bilmek gerekir. Bazı işaretler kabileler ve toplumlara göre farklılık gösterir. Defineler için değişik şekiller verilir.

DEFINEDE-KUS-ISARETI-NE-ANLAMA-GELIR-DEFİNE-İŞARETLERİ-KİRALIK-YERALTI-RADARI-FİYATLARI
DEFİNEDE KUŞ İŞARETİ NE ANLAMA GELİR? 3

DEFİNE İŞARETLERİ VE DEFİNE CİHAZLARI İLE İLGİLİ BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

0532 387 16 35 / 0216 342 43 19

Biz bugün kuş işaretleri ne anlama gelir onu öğrenelim. Öğreneceğimiz kuşlar baykuş ve güvercin bunlar en bilindik kuşlardır.

Baykuş: Baykuş işaretleri genelde taşa veya ağaca yapılmış olur. Eğer baykuş işareti doğru yapılmış ise baykuşun baktığı noktada gömü var demektir. Çoğu zaman baykuş işareti mezar başlarına yapılır. Bunun nedeni ise zengin bir kadın mezarında ziynetleri ile gömüldüğünü gösterir. Ayrıca baykuş işareti bilgelik ve zenginliği tasvir eder.

Güvercin: Güvercin genelde kadın mezarlarını işaret eder. Bunun nedeni ise kadının çok zengin olduğunun anlamına gelir ve ziynetleri ile birlikte gömüldüğü anlamına gelir. Güvercinin ağzında zeytin dalı var ise bunun anlamı da ziynet eşyalarının mezardan ayrı olarak gömüldüğü anlamındadır. İki güvercin yem yeme vaziyette ise burada altın ve paranın olduğunun anlamındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir