Altın Arama Cihazı Via Gold A9

28.500,00

Ekranlı Altın arama cihazı, Via gold derin define dedektörü alan tarama özelligi ile kullanıcılarımızı oldukca hem ön tespit hemde nokta tespitinde oldukca işini kolaylaştırmaktadir. Altın arama cihazı via gold dedektör, derin arama ve yüzey aramalarda define isareti olan yerlerde otomatik zemin ayarı, ayrım özelliği ile hedefe gitmenizi saglar.

Kategoriler:

Açıklama

Altın arama cihazı Via Gold a9 dedektör, alan tarama özellikli, derin define arama dedekörü, altın, bakır, gümüş, tunç, gibi metallerin ayrımını yapabilmektedir.

Görüntülü Altın arama cihazı via gold derin arama dedektörü, yerin altındaki yapıları, mezar, oda, tünel gibi boşlukları da rahatca bulmanızı saglar. Altın arama cihazı Via Gold a9 define dedektörü, siz degerli müşterilerimiz mağazamıza gelerek hem denemelerini hem de testlerini yapabilirsiniz. Altın arama cihazı Via Gold a9, isterseniz kapıda kontrollü teslim isterseniz nakit havale yoluyla alabilrisiniz.

Altın arama cihazı Via Gold A9 Alan Tarama Özellikli Derin Define ve Altın Bulma Dedektörü

Altın arama cihazı Via Gold A9, altın arama dedektörü, küçük altın, gümüş, bronz, tunç parçalarının, tek paralar ve sikkelerin merkez noktasının en doğru biçimde bulunmasına olanak sağlar.

via-gold-a9-alan-taramali-altin-dedektoru-altın arama dedektörü via gold a9, via gold a9 alan taramalı dedektör, fiyatı_11zon

VİA GOLD A9 ALAN TARAMALI ALTIN DEDEKTÖRÜ

Altın arama Cihazı, Via Gold A9 VLF sistemi, 3 farklı tarama teknolojisi ve 3 ayrı kullanım imkanı sunan define başlıkları ile birlikte, en derin defineleri, 3 metre derinden garanti bulma imkanı sunar.

Altın arama cihazı Via Gold A9, altın arama dedektörü, 60×60 7 khz arama başlığı ile yer altındaki oda mezarlarını, tünel girişlerini, kaya içindeki büyük külçe altın ve hazineleri, define işareti yapılmış Ermeni, Rum hazine ve definelerini, Roma, Bizans, Greek altınlarını, gümüş, bronz, tunç, metal obje ve heykelleri 20 santim ile 3 metre derinden tespit edebilmektedir.

Altın arama cihazı, Via Gold A9,  alan tarama ve altın arama dedektörü, altınları, değerli objeleri ve hazineleri 2D canlı grafik tarama ve sayısal değer ekranındaki özel kodlaması ve tasarımı sayesinde %60-70 arası kesin ve net ayrım yapabilmektedir.

Altın arama cihazı, Via Gold A9 ekranlı dedektör, değersiz metalleri %60-70 oranında değer durumuna göre ayrım yapabilmektedir.

Ekranlı Altın arama cihazı, Via Gold A9 altın dedektörü nakit indirimli fiyata satın alabilir, isterseniz PTT ödemeli kapınıza kadar gönderelim Via  A9 cihazının kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yaparak satın alabilirsiniz.

Altın, define ve hazine ararken, 100 metre alan tarama özelliği olan Via Gold A9 2D sistem ile metal ve boşlukları arama imkanı sunar ve rakip dedektörler arasında fiyat performans ürünü olmasının yanında 3 farklı teknoloji ile toprak altını tarama imkânı sunar.

Tarihi ören yerleri ve define işaretleri çevresinde, kazan, küpler içerisindeki hazineleri, altın, külçe, heykel, bilezik, tek para aramalarında Via Gold A9 dedektör, otomatik arama sistemi ve otomatik toprak ayarı sayesinde tüm madenli toprak ve kayalarda %95 tespit gücü sunar.

 via-gold-a9-alan-taramali-altin-dedektoru-özellik

3 TEKNOLOJİ SİSTEMİ VE 7 FARKLI ÖZELLİK Via GOLD A9 DEDEKTÖRÜNDE

SLOW 2D ARAMA SİSTEMİ

Altın arama cihazı, Via Gold A9 Dedektör, slow arama modu olan 2D canlı grafik arama modunda, kaya içindeki gömülü hazine ve defineleri, kaya altı mezarlarını, kapalı kuyu ve tünelleri, garantili bulabilmekte ve altın, gümüş, bakır, bronz gibi değersiz metallerin ayrımını %60-70 oranında yapmaktadır.

via-gold-a9-alan-taramali-altin-dedektoru-via gold a9 dedektör fiyatı, videosu, derin define dedektörü via gold a9

Hızlı Arama Sistemi

Görüntülü altın arama cihazı, Via Gold A9 altın arama dedektörü, hızlı arama sistemi ile altın, gümüş, bronz, tek altın para ve heykel benzeri değerli kalıntı aramalarında yüksek performans sağlar.

Ekranlı altın arama cihazı, Via Gold A9 dedektörü ile altın ararken “POİNT” özelliği sayesinde bulunan metal parçalarının merkezini tespit etme konusunda uzmandır.

Via Gold A9 define arama cihazı, sayısal değerde arama sırasında, değersiz metal parçalarını ZB FİLİTRE özelliğini kapatarak %50 değerli metal parçaları ve objeleri tarama imkanı sunar.

via-gold-a9-alan-taramali-altin-dedektoru-via gold fiyatı, a9 dedektör, hızlı arama dedektörü

Via Gold A9 metal dedektörü, HOTROCK özelliği sayısal değerleri yükseltilerek, pişmiş kiremit parçalarının yoğun bulunduğu tarihi bölgelerde kiremitlerden ve madenli kalıntılardan çok fazla etkilenmeden tarama imkanı sunar.

Via Gold A9 dedektör fiyatı, en iyi define cihazı olmasının dışında TURBO derinlik sayesinde hazineleri %30’a varan derinlik arttırma özelliği ile kullanımınıza sunulmaktadır.

Via Gold A9 altın dedektörü, hızlı arama modunda DEMİR KAYIT seçeneği ile demir türü metalleri tanıyarak, değersiz metalleri pas geçebilir ve sadece değerli metalleri %60 oranında tarama imkanı sunar.

Via Gold A9 dedektörü, define işaretleri çevresindeki altın objeleri ve heykelleri daha derinden bulabilmek için HASSASİYET ayarı sayesinde, derinliği arttırma seçeneği sunar. Via Gold A9 dedektör ile EŞİK sesini değiştirme ayarı imkânı sağlamaktadır.

via-gold-a9-alan-taramali-altin-dedektoru-alan-tarama-cihazı

ALAN TARAMA SİSTEMİ

Alan tarama cihazı özelliği, seçeneği olan Via Gold A9 A-T Tuş modu ile otomatik olarak alan tarama sistemine geçmektedir. Alan tarama ekranından istediğiniz frekans modu seçerek altın arama, boşluk arama, kuyu, mezar, tünel, mahzen arama, gümüş arama modlarından istediğinizi arama imkânı sunar.

Via Gold A9 alan tarama cihazı özelliği sayesinde 20 metre ile 100 metre uzak mesafeleri tarayarak ön tespit ve keşif yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca diğer arama mod seçeneği ile 0.1 ile 09 arasında istediğiniz frekans modunda arama imkânı sağlamaktadır.

via-gold-a9-alan-taramali-altin-dedekvia gold a9 dedektör, aziz via gold, via gold a9 fiyatı, 3 farklı sistem tek cihazda

VİA Gold A9 alan tarama cihazı, üstün özellikleri sayesinde %50 ye varan garantili tespit oranı ile define, hazine aramalarında kolaylık sağlamak adına, 3 farklı teknolojiyi ve 7 farklı özelliği Via Gold A9 modelinde bulabilirsiniz.

Via Gold A9 define dedektörü, ergonomik tasarımı ve şarj edilebilir uzun pil ömrü haricinde renkli ekranı, optimize edilebilir ses, ışık ayaların arazi koşullarına göre istenilen özelliğin devreye alınması ile üstün performans sağlamaktadır.

via-gold-a9-alan-taramali-altin-dedektoru

 • Via Gold A9 tüm özelliklerini içinde bulunduran boyna askılı ana ünitenin içinde 4.3 renkli TEF Ekranı sayesinde pratik kullanım imkânı sunar
 • Ergonomik tasarımı sökülüp takılan 3 parça sap yapısı
 • 26×32 Çapında 20 kHz fabrika çıkış başlığı
 • 36×41 Çapında 7 kHz derin arama başlığı
 • 60×60 Çapında 7 kHz 3 metrelik DUBLE Başlık
 • 100 Metre çevreyi tarayan alan tarama sistem aparat ve demirleri
 • Kulaklık
 • Şarj aleti
 • Özel muhafazalı çift gözlü çanta
 • 2 yıl ücretsiz 8 yıl parça garanti
 • Adınıza kayıtlı fatura ile birlikte ful takım halinde satışı yapılmaktadır.

İkinci El Dedektör veya Kiralık Dedektör ilanlarımızı da inceleyebilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ YERALTI RADARI  Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Altın Arama Cihazı Via Gold A9” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim
Arama